Влада "ЛНР" повідомила про чотири нові прильоти HIMARS у Рубіжне і показала фото з попереднього прильоту - нібито по гаражах

Окупаційна влада Луганщини повідомила про те, що в Рубіжне прилетіло 4 ракети HIMARS рано вранці 6 травня, а також опублікувала фото гасіння пожежі там, куди прилетіли попередні HIMARS. Про це з посиланням на "Спільний центр контролю і координації" (СЦКК) повідомили сепаратистські ЗМІ 6 травня.

"Зафіксовано обстріл: 04:00 по населеному пункту Рубіжне із застосуванням РСЗВ HIMARS (чотири ракети). Інформація про постраждалих і пошкодження уточнюється", – ідеться в повідомленні.

Пізніше сепаратисти повідомили, що пошкоджено три житлові будинки.

Крім того, через добу окупанти опублікували фото з гасіння пожежі після попереднього прильоту в Рубіжне – 4 травня.

Раніше з посиланням на окупаційні ЗМІ повідомлялося про приліт ракети HIMARS у Рубіжному на Луганщині: постраждав гаражний кооператив.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті