Луганська ОВА повідомила контакти для телефонних консультацій переселенців

Луганська обласна військовая адміністрація повідомила у Телеграм контакти консультацій для внутрішньо переміщених осіб з регіону.

"Безпосередньо у хабах та в телефонному режимі спеціалісти Кремінської міської військової адміністрації Луганської області щодня надають консультації внутрішньо переміщеним особам з Луганщини щодо питань компенсації за пошкоджене та зруйноване майно", - повідомляє ОГА.

Телефони хабів:

Рівне: 095 820 97 42.

Київ: 093 7687466; 099 185 2 038; 096 899 61 24.

Дніпро: 066 483 92 48.

Луцьк: 050 576 42 70.

Андрушівка: 066 342 83 65.

Як повідомлялося, у Києві ВПО з Луганщини можуть отримати безкоштовну консультацію у дитячого невролога без попереднього запису.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Донбас
19.04.2026
17:50

Дмитро Дюжев читав Пушкіна і заряджав жителів Донецька на оптимізм. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу виступали в ролі психотерапевта, наполегливо навіюючого жителям "ДНР" і "ЛНР", як добре вони живуть і який правильний вибір зробили "республіки" дванадцять років тому. На позитив заряджали як місцеві царьки,...
Світ
16.04.2026
12:00

«Зеленському в Угорщині обміняли шило на мило». Російські ЗМІ про Україну

«Тиса» виступає проти членства України в ЄС і поставок зброї ЗСУ, а її лідер і майбутній прем'єр Угорщини Петер Мадяр критикує Київ за дискримінацію угорської меншини в Закарпатті так само жорстко, як Орбан.
Всі статті