Звільнення українців із російського полону: Лубінець зустрівся з турецьким омбудсменом та обговорив деталі

Український омбудсмен Дмитро Лубінець провів зустріч із турецьким колегою Шерефом Малкочем, на якій обговорив звільнення українців із російського полону. Про це 3 лютого Лубінець повідомив у Telegram.

"Деталі гуманітарних ініціатив обговорили омбудсмени України та Туреччини. За словами Шерефа Малкоча, російська сторона вже працює над списками українських цивільних, яким понад 70 років та старших 65 років, які мають хронічні хвороби", - повідомляється на сторінці омбудсмена.

Однак, як зазначив Лубінець, росіяни попросили більше часу для роботи із цими списками.

За підсумками зустрічі український омбудсмен подякував турецькій стороні за її незмінну позицію щодо територіальної цілісності та суверенітету України. Турецький омбудсмен наголосив, що робота з вирішення гуманітарних питань триває. Він також висловив сподівання на припинення вогню та встановлення миру.

Нагадаємо, раніше наш омбудсмен повідомив, що Україна передала росії список поранених військовополонених для верифікації.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті