Лубінець оприлюднив шокуючи кадри з виправної колонії на Вінниччині, де виявлено порушення прав і свобод ув’язнених

Кадри з виправної колонії на Вінниччині, де виявлено низку порушення прав і свобод ув’язнених, оприлюднив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець у своєму Телеграм-каналі 26 липня.

"Співробітники Департаменту НПМ Офісу Омбудсмана спільно з представниками громадськості відвідали ДУ "Ладижинська виправна колонія (№39)" на Вінниччині, – сказано в повідомленні. – Група НПМ встановила виявлених порушень прав і свобод ув’язнених та факти існування неформальної ієрархії, що призводить до сегрегації та дискримінації засуджених".

Зазначається, що на час відвідування в установі перебували 274 засуджених. З ними провели опитування.

"Секретаріатом Уповноваженого будуть скеровані до компетентних органів відповідні акти реагування", – йдеться в повідомленні.

Раніше з посиланням на Лубінця повідомлялось, що росія продовжує незаконно етапувати кримських політв’язнів на свою територію, стало відомо ще про три випадки.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті