Легіон "Свобода Росії" оголосив про повернення на територію РФ, щоб "покласти край диктатурі Кремля"

Легіон "Свобода Росії" у своєму Телеграм-каналі опублікував відеозвернення, у якому оголосив про повернення на територію РФ, щоб "покласти край диктатурі Кремля".

"Жителі Росії! Ми - такі ж росіяни, як і ви. Нас відрізняє тільки те, що ми не хотіли більше виправдовувати дії злочинців при владі і взяли зброю, щоб відстояти нашу і вашу свободу. Але сьогодні всім настав час взяти відповідальність за своє майбутнє. Диктатурі Кремля пора покласти край: Легіон повертається додому. За Росію! За Свободу!", - йдеться у відеозверненні.

Також легіон закликав жителів прикордонних регіонів РФ "залишатися вдома, не чинити опір і не боятися".

"Ми вам не вороги. На відміну від путінських зомбі, ми не чіпаємо цивільних і не використовуємо їх у своїх цілях. Свобода вже близько!", - йдеться в повідомленні Телеграм-каналу легіону "Свобода Росії".

Одночасно російські джерела повідомляють про знищення невідомими прикордонного пункту в Бєлгородській області. Повідомляється про десятки загиблих і поранених російських військових.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті