Легіон "Свобода Росії" оголосив про повернення на територію РФ, щоб "покласти край диктатурі Кремля"

Легіон "Свобода Росії" у своєму Телеграм-каналі опублікував відеозвернення, у якому оголосив про повернення на територію РФ, щоб "покласти край диктатурі Кремля".

"Жителі Росії! Ми - такі ж росіяни, як і ви. Нас відрізняє тільки те, що ми не хотіли більше виправдовувати дії злочинців при владі і взяли зброю, щоб відстояти нашу і вашу свободу. Але сьогодні всім настав час взяти відповідальність за своє майбутнє. Диктатурі Кремля пора покласти край: Легіон повертається додому. За Росію! За Свободу!", - йдеться у відеозверненні.

Також легіон закликав жителів прикордонних регіонів РФ "залишатися вдома, не чинити опір і не боятися".

"Ми вам не вороги. На відміну від путінських зомбі, ми не чіпаємо цивільних і не використовуємо їх у своїх цілях. Свобода вже близько!", - йдеться в повідомленні Телеграм-каналу легіону "Свобода Росії".

Одночасно російські джерела повідомляють про знищення невідомими прикордонного пункту в Бєлгородській області. Повідомляється про десятки загиблих і поранених російських військових.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті