Китай відреагував на чутки щодо нібито "пропозиції" Лі Хуея віддати РФ окуповані українські території

Китай відповів на повідомлення The Wall Street Journal про те, що його спецпредставник Лі Хуей нібито запропонував європейським чиновникам план припинення вогню, який дозволяє росії зберегти контроль над окупованими територіями України. Про це повідомляє CNN, - пише РБК-Україна.

"Міністр закордонних справ України публічно заявив, що він встановив свої контакти з усіма сторонами, і жодна з них не вказала, що спеціальний посланник Лі Хуей зробив заяви, про які повідомляє Wall Street Journal", - сказала речниця МЗС Китаю Мао Нін.

Мао додала, що під час зустрічі зі сторонами, які мають відношення до "української кризи", Лі детально висвітлив позицію Китаю та "досягнув більшого міжнародного консенсусу".

Раніше повідомлялось, що Лі Хуей під час турне Європою закликав залишити росії окуповані території України.

Європейські дипломати також не підтвердили інформацію про те, що спеціальний представник уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуей пропонував віддати росії окуповані території України. 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті