Лі Хуей під час турне Європою закликав залишити росії окуповані території України - WSJ

Спецпредставник Китаю Лі Хуей під час поїздки Європою закликав домогтися негайного завершення війни в Україні, віддавши Росії захоплені території. Про це пише Wall Street Journal із посиланням на західних чиновників, поінформованих про деталі переговорів, - повідомляє Еспресо.

"Китайський посланець, спрямований на просування мирного плану Пекіна щодо України, ніс чіткий сигнал: союзники США в Європі мають заявити про свою автономію та закликати до негайного припинення вогню, залишивши Росії у володінні частину свого молодшого сусіда, яку вона зараз окупує", - йдеться в матеріалі американської газети.

При цьому йдеться, що в Європі спецпредставника Китаю з його ідеями зустріли прохолодно.

Як повідомлялося, Китай ухвалив рішення прискорити будівництво газопроводу з Туркменістану замість Росії.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті