Лі Хуей під час турне Європою закликав залишити росії окуповані території України - WSJ

Спецпредставник Китаю Лі Хуей під час поїздки Європою закликав домогтися негайного завершення війни в Україні, віддавши Росії захоплені території. Про це пише Wall Street Journal із посиланням на західних чиновників, поінформованих про деталі переговорів, - повідомляє Еспресо.

"Китайський посланець, спрямований на просування мирного плану Пекіна щодо України, ніс чіткий сигнал: союзники США в Європі мають заявити про свою автономію та закликати до негайного припинення вогню, залишивши Росії у володінні частину свого молодшого сусіда, яку вона зараз окупує", - йдеться в матеріалі американської газети.

При цьому йдеться, що в Європі спецпредставника Китаю з його ідеями зустріли прохолодно.

Як повідомлялося, Китай ухвалив рішення прискорити будівництво газопроводу з Туркменістану замість Росії.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті