Курс російського рубля досяг найнижчої позначки за 16 місяців

Найнижчої позначки за 16 місяців досяг курс російського рубля, з посиланням на американських аналітиків пише "Голос Америки Українською" 12 серпня.

"Курс російського рубля досяг найнижчої позначки за 16 місяців і в п'ятницю торгувався на рівні 99 рублів за долар. Те, що курс рубля падає в той час, як ростуть ціни на нафту, є дуже незвичним, адже продаж нафти - серед основних джерел надходжень валюти в Росії, про це заявляють в Міжнародному інституті фінансів США", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що у своєму дописі у Twitter аналітик вашингтонського Міжнародного інституту фінансів Робін Брукс припускає, що через санкції ріст цін на нафту більше не означає негайного збільшення доходів Кремля.

Курс російського рубля досяг найнижчої позначки за 16 місяців і в п'ятницю 11 серпня торгувався на рівні 99 рублів за долар. Те, що курс рубля падає в той час, як ростуть ціни на нафту, є дуже незвичним, адже продаж нафти - серед основних джерел надходжень валюти в росії, заявляють в Міжнародному інституті фінансів США.

У своєму дописі у Twitter аналітик вашингтонського Міжнародного інституту фінансів Робін Брукс припускає, що через санкції ріст цін на нафту більше не означає негайного збільшення доходів Кремля. Брукс наводить графік, де показано, що російський рубль падає, а світові ціни на нафту "брент" зростають.

Аналітик вбачає в такій динаміці ефективність обмеження ціни на нафту, яке міжнародна спільнота запровадила для росії, щоб зменшити здатність путіна фінансувати війну.

"Таке відокремлення дуже незвичне і є найкращим доказом того, що обмеження ціни на нафту від "Групи семи" працює. Путін не отримує великих надходжень від зростання нафтових цін, як це було в 2022 році", – пише Брукс.

Раніше повідомлялось, що російський рубль упав до позначки 100 за 1 долар США.

Статті

Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Світ
07.05.2024
09:09

«Війну на виснаження Росії не виграти». Російські ЗМІ про Україну

"Британці справді пишаються, що задають певні тренди в українській кризі, скеровують Україну на антиросійський шлях, утримуючи її на ньому, і залишаються лідерами у фінансуванні Києва разом зі США та ФРН.
Донбас
05.05.2024
19:32

«Золоті яйця нашої еліти все міцніше стискалися твердою рукою ляльководів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу напружено працювали в режимі фабрики фейків. Велика кількість публікацій була присвячена трагедії 2-го травня 2014 року в Будинку профспілок в Одесі. Місцева пропаганда традиційно брехливо розповідала про ті...
Всі статті