Кулеба розповів, що Зеленський може їздити за кордон лише у двох випадках

Президент України Володимир Зеленський може відвідати іншу країну під час російського вторгнення за двох умов – якщо візит має принести конкретні результати та якщо дозволяє поточна ситуація на фронті. На цьому наголосив глава МЗС України Дмитро Кулеба в ефірі національного телемарафону 6 лютого. 

"Я не буду коментувати візити президента. Президент, виступаючи у грудні на конференції послів у грудні, чітко сказав, що його візити за кордон можливі за двох умов", - йдеться у заяві.

Кулеба пояснив, що першою умовою є можливість отримання конкретних результатів від такого візиту. А друга - візит буде можливим з огляду на поточну ситуацію на фронті.

"От керуючись цими критеріями МЗС працює над деякими візитами президента, але коли та куди вони відбудуться ви будете дізнаватися від нього або його офісу", - додав Кулеба.

Як повідомлялося, Кулеба очікує у Києві голову ізраїльського МЗС для "душевної розмови" за зачиненими дверима. 

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті