Кулеба очікує у Києві голову ізраїльського МЗС для "душевної розмови" за зачиненими дверима

Міністр закордонних справ Ізраїлю Елі Коен має прибути з візитом до Києва для зустрічі за своїм українським колегою. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі телемарафону "Єдині новини" 6 лютого. 

"Ми чекаємо на візит мого колеги - міністра закордонних справ Ізраїлю, - який на моє запрошення прибуде до Києва, і вже тут матимемо відверту розмову за зачиненими дверима, у безпечному середовищі щодо того, як далі розвиватиметься співробітництво між нашими країнами", - сказав Кулеба. 

Він зазначив, що переговори між країнами продовжуються, у тому числі по спискам необхідної для України зброї. 

"У нас рівноправні з Ізраїлем відносини, ми готові відкрити діалог з новим урядом Ізраїлю без передумов", - підкреслив міністр. 

Раніше повідомлялося, що Ізраїль розглядає ймовірність воєнної допомоги Україні, у тому числі передачу "Залізного купола". 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті