Кулеба очікує у Києві голову ізраїльського МЗС для "душевної розмови" за зачиненими дверима

Міністр закордонних справ Ізраїлю Елі Коен має прибути з візитом до Києва для зустрічі за своїм українським колегою. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі телемарафону "Єдині новини" 6 лютого. 

"Ми чекаємо на візит мого колеги - міністра закордонних справ Ізраїлю, - який на моє запрошення прибуде до Києва, і вже тут матимемо відверту розмову за зачиненими дверима, у безпечному середовищі щодо того, як далі розвиватиметься співробітництво між нашими країнами", - сказав Кулеба. 

Він зазначив, що переговори між країнами продовжуються, у тому числі по спискам необхідної для України зброї. 

"У нас рівноправні з Ізраїлем відносини, ми готові відкрити діалог з новим урядом Ізраїлю без передумов", - підкреслив міністр. 

Раніше повідомлялося, що Ізраїль розглядає ймовірність воєнної допомоги Україні, у тому числі передачу "Залізного купола". 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті