Криптобіржа Binance повністю виходить із російського ринку

Криптовалютна біржа Binance повністю виходить із російського ринку і продає весь свій бізнес в росії біржі CommEX. Про це повідомляється на сайті криптобіржі 27 вересня.

“Binance уклала угоду про продаж всього свого російського бізнесу біржі CommEX. Щоб забезпечити безперешкодний процес для існуючих російських користувачів, процес відключення займе до одного року. Всі активи існуючих російських користувачів знаходяться в безпеці і надійно захищені”, — йдеться у повідомленні.

Як заявив головний спеціаліст із відповідності вимогам Binance Ноа Перлман, дивлячись у майбутнє, у компанії усвідомлюють, що робота в росії несумісна зі стратегією Binance з комплаєнсу.

"Ми залишаємося впевненими в довгостроковому зростанні Web3-індустрії в усьому світі і зосередимо нашу енергію на 100+ інших країнах, в яких ми працюємо", — сказав представник Binance.

Як зазначили у компанії, процес міграції користувачів буде впорядкованим. Binance та CommEX співпрацюватимуть, щоб інформувати користувачів про те, як перенести свої активи на CommEX. Частина російських реєстрацій нових користувачів, які пройшли процедуру KYC, буде негайно перенаправлена на CommEX і з часом буде збільшуватися.

Протягом наступних кількох місяців Binance закриє всі біржові послуги та бізнес-лінії в росії. У компанії заявили, що зроблено все можливе, щоб зберегти безперебійну роботу користувачів під час цього переходу.

“Хоча фінансові деталі угоди не розголошуються, важливо відзначити, що з цим продажем Binance повністю йде з Росії. На відміну від подібних угод з міжнародними компаніями в Росії, Binance не матиме поточного розподілу доходу від продажу, а також не має можливості викупити частку в бізнесі”, — зазначається на сайті компанії.

Як повідомлялося, пивоварня HEINEKEN покидає росію, зазнавши збитків у 300 мільйонів євро. 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті