Пивоварня HEINEKEN покидає Росію, зазнавши збитків у 300 мільйонів євро

Друга за величиною у світі пивоварня HEINEKEN продала свої активи та підприємства російській Arnest Group за €1, - повідомляє офіційний сайт компанії 25 серпня.

«Угода отримала всі необхідні схвалення та завершує процес, який HEINEKEN розпочав у березні 2022 року щодо виходу з Росії, зазнавши очікуваних загальних збитків у 300 мільйонів євро», - зазначається у повідомленні.

У компанії додали, що вихід зайняв трохи більше часу, ніж вони очікували.

Нагадаємо, що НАЗК внесло тютюнові компанії Philip Morris та Japan Tobacco до переліку міжнародних спонсорів війни.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті