Пивоварня HEINEKEN покидає Росію, зазнавши збитків у 300 мільйонів євро

Друга за величиною у світі пивоварня HEINEKEN продала свої активи та підприємства російській Arnest Group за €1, - повідомляє офіційний сайт компанії 25 серпня.

«Угода отримала всі необхідні схвалення та завершує процес, який HEINEKEN розпочав у березні 2022 року щодо виходу з Росії, зазнавши очікуваних загальних збитків у 300 мільйонів євро», - зазначається у повідомленні.

У компанії додали, що вихід зайняв трохи більше часу, ніж вони очікували.

Нагадаємо, що НАЗК внесло тютюнові компанії Philip Morris та Japan Tobacco до переліку міжнародних спонсорів війни.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті