Кримські партизани виявили дивізіон систем С-300

Кримські партизани провели рейд у тилу військових РФ у Сакському районі в західній частині. тимчасово окупованого Криму. Про це партизанський рух "АТЕШ" повідомив у Телеграм.

"У ході розвідки були виявлені кілька прихованих місць тимчасової дислокації противника, інженерні споруди та дислокація системи протиповітряної оборони", - йдеться у повідомленні.

За їх даними, біля населених пунктів Вітіно та Молочне розташовуються бази окупантів. Було виявлено багато особового складу росіян та техніки. Уздовж узбережжя зводяться фортифікаційні споруди. Периметр території патрулюють озброєні солдати.

Крім того, на схід від Молочного партизани виявили цілий дивізіон систем ППО С-300.

"Нам відомо набагато більше, і всю здобуту інформацію ми передали у відповідні структури", — наголосили в русі опору "АТЕШ".

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті