Кримські партизани виявили дивізіон систем С-300

Кримські партизани провели рейд у тилу військових РФ у Сакському районі в західній частині. тимчасово окупованого Криму. Про це партизанський рух "АТЕШ" повідомив у Телеграм.

"У ході розвідки були виявлені кілька прихованих місць тимчасової дислокації противника, інженерні споруди та дислокація системи протиповітряної оборони", - йдеться у повідомленні.

За їх даними, біля населених пунктів Вітіно та Молочне розташовуються бази окупантів. Було виявлено багато особового складу росіян та техніки. Уздовж узбережжя зводяться фортифікаційні споруди. Периметр території патрулюють озброєні солдати.

Крім того, на схід від Молочного партизани виявили цілий дивізіон систем ППО С-300.

"Нам відомо набагато більше, і всю здобуту інформацію ми передали у відповідні структури", — наголосили в русі опору "АТЕШ".

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті