"Крок до внутрішньої дестабілізації". Кремль взяв Білорусь у ядерні заручники - Данілов

Заява російського диктатора путіна про розміщення тактичної ядерної зброї в Білорусі є кроком до внутрішньої дестабілізації країни. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов у Twitter.

"Заява путіна про розміщення тактичної ядерної зброї в Білорусі – крок до внутрішньої дестабілізації країни – максимально підвищує рівень негативного сприйняття і суспільного відторгнення у білоруського суспільства росії та путіна", - написав він.

"Кремль взяв Білорусь в ядерні заручники", - додав Данілов.

Як повідомлялося, путін вирішив розмістити ядерну зброю в Білорусі нібито на прохання Лукашенка.

В Офісі президента заявили, що, роблячи заяву про розміщення тактичної ядерної зброї в Білорусі, російський диктатор путін зізнається, що йому страшно і він програє.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті