Путіну страшно, він програє - Подоляк про рішення РФ розмістити ядерну зброю в Білорусі

Роблячи заяву про розміщення тактичної ядерної зброї в Білорусі, російський диктатор путін зізнається, що йому страшно і він програє. Про це повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк сьогодні у Twitter.

"Путін (Рф) дуже передбачуваний. Роблячи заяву про тактичну ядерну зброю в Білорусі, він зізнається, що йому страшно, він програє і йому лишилося тільки лякати тактикою", - написав він.

Крім того, зазначив Подоляк, російський диктатор знову фіксує свою участь у скоєнні злочину, порушуючи договір про нерозповсюдження ядерної зброї.

Як повідомлялося, путін вирішив розмістити ядерну зброю в Білорусі нібито на прохання Лукашенка.

У свою чергу, Міжнародна кампанія за ліквідацію ядерної зброї (ICAN) засудила рішення президента РФ щодо розміщення тактичної ядерної зброї в Білорусі.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті