"Козацтво і спецформа": в окупованій Жданівці росіяни відкриють класи "військово-патріотичного виховання"

У квазіутворенні "ДНР" продовжують мілітаризацію дітей - у Жданівці планують відкрити класи "військово-патріотичного виховання" під керівництвом героя росії. Про це повідомляють ЗМІ окупантів 21 липня.

Зокрема, повідомляється, що з початку навчального року Магаданський освітній центр "Перспектива" відкриє в окупованіому місті в школі №1 гвардійський клас, а в школі № 2 - клас із "козачим компонентом". 

"Школярі поглиблено вивчать історію вітчизни, пройдуть первинну медичну підготовку та опанують ази військово-прикладних дисциплін, також для дітей буде виготовлено спеціальну форму для занять, повідомили в регіональному міністерстві освіти і науки", - пишуть окупанти, додавши, що головним куратором класів стане герой росії Валерій Куков.

"Викладачами - офіцери росгвардії ДНР і козаки Колимського окружного козачого товариства. Заняття будуть і очними, і дистанційними", - повідомили пропагандисти.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті