"Командира застрелили, втікачеві відрубали руки": сповідь полоненого, який потрапив на фронт з російської в'язниці

Відео допиту російського полоненого, який потрапив на війну з в'язниці, опубліковала Державна прикордонна служба України у своєму Телеграм-каналі 20 листопада. 

"Бачив, як командира відділення побили, потім застрелили. Й втікачеві одному ногу прострелили, після жорстоко стратили", - розповідає полонений Роман Грибко.

Він уточнює, що втікачеві перед стратою відрубали руки, щоб медики мали змогу на ньому тренуватись надавати допомогу пораненим. 

Крім того, росіянин розповідає, що опинився у тюрмі за те, що пирнув ножем свого бригадира. А з тбрми російське міноборони завербувало його на війну.

Раніше було опубліковано відео допиту російського полоненого з Чукотки, який ішов "на будівельні роботи", а опинився на війні в Україні.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті