Колишній посол США в РФ розповів, чого найбільше боїться путін

Надзвичайний і Повноважний посол США в росії із 2011 по 2014 рік Майкл Макфол вважає, що президент РФ путін найбільше боїться втратити Крим. Таку думку Макфол висловив в інтерв’ю Еспресо.TV.

"Путін боїться перенесення війни в Крим, у вашу країну, а не його. Ось чого він боїться найбільше, тому що це підірвало б у Росії легітимність його війни», – вважає Макфол.

Політик додав, що нездатність путіна утримати Крим стала б "загрозливим наслідком для його режиму".

Американський дипломат підкреслив, що візит російського міністра закордонних справ Сергія Лаврова на саміт БРІКС замість путіна свідчить про страх останнього постати перед Міжнародним кримінальним судом у разі арешту.

"Ми не бачимо сміливця, який кидає виклик Заходу, бачимо боягуза, який боїться Заходу. До нас має дійти, що Путіна боятися не варто і що можна сміливо кидати йому виклик і зрештою проганяти його", – заявив посол.

Як повідомлялося, ЗМІ озвучили дату, коли путін оголосить нову хвилю мобілізації в РФ. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Всі статті