Колаборант Сальдо може бути у комі – радник голови Херсонської ОВД

Голова російської окупаційної адміністрації Херсонської області Володимир Сальдо перебуває у лікарні, можливо, у стані коми. Про це повідомив радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань у Фейсбуці.

"Херсонщина. Головний гауляйтер області Сальдо, за останніми даними, може бути у комі.Так казати про людей не можна, але він точно втратив людську подобу, тому хай відправляється вже швидше на концерт до кобзона", - повідомляє Хлань.

Раніше також з'явилася інформація, що Сальдо потрапив до лікарні, що може бути пов'язане з його онкологічними проблемами. Наголошувалося, що до російсько-української війни колаборант постійно лікувався в Ізраїлі, але зараз доводиться користуватися послугами медиків, які ще не виїхали з окупації.

Як повідомлялося, 14 червня з'явилася інформація, що у Херсоні біля будівлі обладміністрації підірвано службовий автомобіль із Сальдо та його охороною. Наступного дня колаборант спростував цю інформацію.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті