Колаборант Сальдо може бути у комі – радник голови Херсонської ОВД

Голова російської окупаційної адміністрації Херсонської області Володимир Сальдо перебуває у лікарні, можливо, у стані коми. Про це повідомив радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань у Фейсбуці.

"Херсонщина. Головний гауляйтер області Сальдо, за останніми даними, може бути у комі.Так казати про людей не можна, але він точно втратив людську подобу, тому хай відправляється вже швидше на концерт до кобзона", - повідомляє Хлань.

Раніше також з'явилася інформація, що Сальдо потрапив до лікарні, що може бути пов'язане з його онкологічними проблемами. Наголошувалося, що до російсько-української війни колаборант постійно лікувався в Ізраїлі, але зараз доводиться користуватися послугами медиків, які ще не виїхали з окупації.

Як повідомлялося, 14 червня з'явилася інформація, що у Херсоні біля будівлі обладміністрації підірвано службовий автомобіль із Сальдо та його охороною. Наступного дня колаборант спростував цю інформацію.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті