Колегія Єврокомісії з фон дер Ляєн прибула до Києва

Колегія Європейської комісії на чолі з президентом Урсулою фон дер Ляєн прибула до Києва для проведення спільного з українським урядом засідання. Про це Урсула фон дер Ляйєн повідомила 2 лютого у Твіттері

"Приємно повернутися до Києва, у мій четвертий раз після вторгнення Росії. Цього разу із моєю командою комісарів. Ми зібралися тут разом, щоб показати, що ЄС як ніколи твердо підтримує Україну, і для подальшого поглиблення нашої підтримки та співпраці", - написала вона.

Запис супроводжується фотографією з перону залізничної станції у Києві, де фон дер Ляєн зустрічають віцепрем'єр Ольга Стефанішина та глава представництва ЄС в Україні Матті Маасікас. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що наступний саміт Україна-ЄС відбудеться у лютому 2023 року і позачергово пройде в Києві. 

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Країна
14.10.2025
10:58

Павло Лакійчук: Літній наступ провалився, але Росія готує нову кампанію, ворог не відмовився від планів захопити весь Донбас

Герасімову довелося переплановувати операцію. Саме про це він і говорив, коли його випустили на телевізор: "Ми будемо продовжувати осінній наступ". Тобто планується нова операція, визначаються ресурси, і вона реалізується.
Донбас
12.10.2025
19:12

Педагогіка особливого призначення. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Як відомо, в «молодих республіках» вічне свято: день прапора, день Росії, день «референдуму»... Минулого тижня місцеві ЗМІ активно відгукнулися на день народження російського диктатора і на справді значуще свято - День вчителя. Надто солодкий потік...
Всі статті