Україна побудує шкільні укриття у прифронтових районах на гроші від Єврокомісії

Україна отримає понад 15 мільйонів євро від Європейської Комісії (ЄК) на програму будівництва шкільних укриттів та пів мільйона євро надійде від Литви, - повідомляє Урядовий портал.

Відповідну угоду підписано між Представництвом ЄК в Україні та литовським Центральним агентством управління проєктами (CPVA), яке її реалізовуватиме.

Укриття будуватимуть у прифронтових регіонах. Вони з’являться на Сумщині, Харківщині, Чернігівщині, Миколаївщині, Одещині та Запоріжжі.

Для цього Міносвіти разом із литовським агентством CPVA визначили найбільш вцілілі школи без мінімальних укриттів чи станцій метро поруч.

Реалізація проєкту дасть змогу повернутися за парти орієнтовно 5 тисячам українських учнів.

Як повідомлялося, у Харкові до березня збудують першу "підземну школу". 

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті