Колаборанти у Станично-Луганському районі відкрили перші "кадетські класи", де вчать ненавидіти українців

Перші "кадетські класи", де українських дітей навчатимуть ненавидіти і вбивати українців, відкрили на базі однієї зі шкіл окупованого Станично-Луганського району Луганської області. Про це з відвертим захопленням повідомила окупаційна "адміністрація" району 1 листопада. 

"Вперше в Станично-Луганському районі!!! На базі Станично-Луганської середньої школи смт. Станиця-Луганська заснували кадетські класи!", - йдеться в повідомленні. 

Як "почесні гості" на заході були присутні "козаки", російські військові, зрадник-священик московського патріархату, "імениті" колаборанти і депутат держдуми РФ, "єдинорос" Віктор Водолацький, який віддавав йому накази обстрілювати позиції ЗСУ, за що СБУ оголосила йому про підозру. Саме цим людям українські діти "принесли присягу".

Раніше повідомлялося, що окупанти відкрили "козачий кадетський корпус" на базі профліцею в Старобільську, де "викладають" місцеві колаборанти.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті