КНДР різко наростила перевезення в РФ після зустрічі двох диктаторів - Beyond Parallel

Зафіксовано різке зростання кількості вантажних перевезень між Північною Кореєю та РФ після зустрічі лідерів обох держав у вересні. Про це пише проєкт Beyond Parallel.

"На супутникових знімках північнокорейської залізничної станції Туманганг на кордоні з Росією, зроблених 5 жовтня 2023 року, видно безпрецедентну кількість вантажних вагонів, загалом приблизно 73 вагони. Рівень залізничного руху набагато вищий, ніж той, який Beyond Parallel спостерігав на об’єкті протягом останніх п’яти років, навіть порівняно з рівнем до COVID-19", - пише видання.

З огляду на те, що Кім Чен Чен Ин і Путін обговорили деякі військові обміни та співпрацю на своєму недавньому саміті, різке збільшення залізничних перевезень, ймовірно, свідчить про постачання Північною Кореєю зброї та боєприпасів до Росії.

Разом з тим, широке використання брезенту для покриття транспортних ящиків/контейнерів та обладнання унеможливлює остаточну ідентифікацію того, що видно на залізничному об’єкті Tumangang.

"Події в інших місцях на залізничному об’єкті Туманганг показують, що Північна Корея не просто планує відновити прикордонний рух до рівня до COVID-19, а й далі розширити пропускну спроможність об’єкта на цьому прикордонному переході", - зазначає Beyond Parallel.

На думку аналітиків, в обмін на зброю Кім може отримати вкрай необхідну енергетичну і продовольчу допомогу, а також передові збройові технології, в тому числі пов'язані з міжконтинентальними балістичними ракетами, підводними човнами з ядерними балістичними ракетами і військовими розвідувальними супутниками.

Як повідомлялося раніше, Північна Корея почала передачу артилерійських снарядів росії, розповів американський чиновник CBS News.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті