Кількість постраждалих від вибуху міни в Ізюмі зросла до 8 осіб

У деокупованому Ізюмі зросла кількість постраждалих внаслідок вибуху протипіхотної міни. Про це розповів заступник міського голови Ізюма Володимир Мацокін на своїй сторінці у Facebook.

Він також розповів оновлену версію події, внаслідок якої постраждали 8 підлітків.

"Уточнюю. Учасників подій восьмеро. 3 хлопця і 5 дівчат. Вік: 14-17 років. Ураження мають семеро. У однієї з дівчат психологічна травма. Надана первинна екстренна допомога. Зараз всіх восьмеро відправляємо до ОДКЛ №1 м. Харкова. Будь-ласка, зранку прочитайте цю інформацію своїм дітям. Підліток носив міну в кармані, яку знайшов в с. Сулигівка. Потім вирішив показати друзям. Результат відомий", - розповів Мацокін.

Як повідомлялося раніше, семеро підлітків знайшли міну в Ізюмі та отримали поранення

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті