Канада ввела заборону на імпорт російського алюмінію та сталі

Влада Канади ввела заборону на імпорт російського алюмінію та сталі. Про це йдеться на офіційному сайті канадського уряду, повідомляє "Настоящее время".

Зазначається, що введені обмеження поширюватимуться не лише на сталь та алюміній, а й на похідну продукцію.

"Жодна особа в Канаді чи громадянин цієї країни за межами Канади відтепер не має права придбати нічого – від трубопрокату до матеріалів для будівництва залізничних та трамвайних колій", – уточнили у канадському уряді.

Ця заборона, як зазначають в уряді Канади, стала частиною санкцій, які країна запровадила щодо росії через повномасштабне вторгнення на територію України.

У свою чергу глава Мінфіну країни Христя Фріланд заявила, що "Канада продовжить робити все можливе, щоб позбавити Кремль доходів".

"І сьогодні ми гарантуємо, що Путін не зможе заплатити за свою незаконну війну, продаючи алюміній та сталь у Канаді", – наголосила вона.

Вона також зазначила, що Канада заборонила імпорт металів із росії слідом за США, які з 10 березня встановили 200% мито на імпорт алюмінію та алюмінієвих продуктів з росії.

Зазначається, що з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Канада ввела санкції щодо понад 1400 фізичних та юридичних осіб із росії, України та Білорусі.

Статті

Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Країна
26.04.2024
10:51

Український метал: здається, є надія

"Виробничі результати за підсумками року могли бути вищими, якби імпортна продукція з Китаю не заходила у великих обсягах на вітчизняний ринок, особливо коли в Україні виробляються аналоги".
Всі статті