Кадиров хоче воєнного стану по всій росії

Глава Чечні Рамзан Кадиров після атаки дронами Москви заявив, що потрібно запровадити воєнний стан у росії. Про це він написав у своєму Телеграм-каналі 30 травня.

"Як на мене, так необхідно оголосити воєнний стан у Росії, використати всі призначені для цього бойові ресурси, щоб разом змести весь цей терористичний осередок ... ", - пише Кадиров, називаючи так українських військових і політиків.

Кадиров також закликав завдавати ударів по місцях скупчення "терористичних лідерів, поки не залишиться мокре місце".

Крім того, Кадиров погрозив, що росія скоро покаже в зоні "спецоперації", що таке справжня помста.

Як повідомлялося, Міноборони РФ звинуватило Київ в організації запуску безпілотників по Москві та Підмосков'ї вранці 30 червня, в той час як українська столиця і низка регіонів приходили до тями після нічної масованої атаки іранськими дронами-камікадзе.

Нагадаємо, що в Москві безпілотники влучили в житлові будинки, у Підмосков'ї збили кілька дронів. Пошкоджено кілька будівель. Москвичі кажуть, що чули "хлопки".

Також російський диктатор путін заявив, що удари по житлових задніх будинках Москви є терористичною діяльністю.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті