Кабмін запустив Єдину інформаційну систему соціальної сфери - Шмигаль

Уряд запустив та впровадив Єдину інформаційну систему соціальної сфери, мета якої надавати послуги та допомогу громадянам без черг, довідок та без корупції. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі 27 жовтня.

"Сьогодні затверджуємо постанову, яка дозволить розширити цю Єдину інформаційну систему завдяки включенню до неї низки реєстрів та баз даних. Крім того, буде визначено порядок обміну інформацією з іншими інформаційними системами", - зазначив Шмигаль.

Також прем'єр-міністр додав, що це дасть змогу Уряду впроваджувати нові соціальні послуги онлайн та покращувати наявну систему соціального забезпечення.

Як повідомлялось раніше, президент підписав закон про фінмоніторинг РЕРів в Україні.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті