"Йдеться про організацію безпеки проти росії": німецькі соціал-демократи визнали, що помилялися щодо політики путіна

Лідер німецьких соціал-демократів Ларс Клінгбайль заявив, що наразі мова йде про організацію безпеки проти росії, і Німеччина буде твердо стояти на боці України. Про це Клінгбайль заявив під час партійної конференції 9 грудня, пише німецьке видання n-tv.

"Наразі мова йде про організацію безпеки проти Росії, і Німеччина буде твердо стояти на боці України, яка зазнає агресії з боку РФ", - заявив Клінгбайль.

Він зазначив, що було помилкою те, що партія не дистанціювалася раніше від путінської системи.

В свою чергу голова фракції СДПН у Бундестазі Рольф Мютценіх визнав, що "поШольцвністю недооцінив" імперське мислення путіна.

Водночас Мютценіх виступив проти дискредитації політики "розрядки", яка була раніше. За його словами, "соромно" ставити її "в один ряд з загарбницькою війною" проти України. Також він повторив свій заклик використовувати дипломатичні можливості для припинення конфліктів. 

"Війна Росії проти України показує, "що ми не завжди правильно оцінювали події останніх років", – йдеться в ключовій пропозиції, представленій партійним керівництвом СДПН. Дотримуватися припущення, що посилення економічних зв'язків сприятиме демократизації Росії, було "помилкою". Це призвело до того, що Німеччина "стала однобічно залежною від Росії з точки зору енергетичної політики".

"Поки Росія переслідує свою імперіалістичну мету завоювання і придушення суверенних держав, не може бути ніякої нормалізації відносин з Росією", – підкреслюється в пропозиції.

На додаток до розширення внутрішнього ринку і зміцнення соціальної Європи, також важливо, "щоб Європейський Союз подолав неефективну і недієву фрагментацію у своїй оборонній політиці і у своїх галузях озброєнь". Що стосується східноєвропейської політики, то, згідно з документом СДПН, важливо "створити умови для якнайшвидшого прийняття України, Молдови та Грузії". Щоб зберегти здатність Європи діяти, ЄС також повинен "відійти від принципу одностайності" у сфері зовнішньої політики, вважають соціал-демократи.

Раніш повідомлялось, що Шольц пообіцяв, що підтримає Україну, якщо інші союзники ослабнуть.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті