Шольц пообіцяв, що підтримає Україну, якщо інші союзники ослабнуть

Війна росії проти України, ймовірно, не закінчиться найближчим часом, тому Німеччина має намір підтримувати Київ, якщо інші країни ослабнуть. Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, повідомляє РБК-Україна з посиланням на NTV.

Він закликав, щоб німецька підтримка України була довгостроковою.

"Ця війна, ймовірно, не закінчиться найближчим часом. Тому важливо, щоб ми могли робити те, що необхідно протягом тривалого часу, а саме продовжувати підтримувати Україну в її оборонній кампанії", - заявив Шольц.

Він підкреслив, що РФ своїм вторгненням в Україну анулювала всі угоди про мир і безпеку в Європі.

"Німеччина навіть має бути готова зробити ще більше, якщо інші ослабнуть", - сказав канцлер, вочевидь, натякаючи на неясну політичну ситуацію в США напередодні президентських виборів наступного року.

Шольц також недвозначно заявив про свою підтримку подальшої військової допомоги Україні.

"Російський диктатор Володимир Путін не повинен очікувати, що ми відступимо", - підкреслив він.

Нагадаємо, Зеленський обговорив із Шольцом ситуацію на полі бою та подальшу оборонну співпрацю. 

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті