Інтернет на новоокупованій території Луганщині доступний лише рашистам, які заселились у віджаті будинки

У тих районах Луганської області, які окуповані після 24 лютого 2022 року і де немає зв’язку з регіонами, підконтрольними Уряду України, з’явилась можливість підключити Інтернет. Але він настільки дорогий, що його підключають лише рашисти, які оселились у віджатих будинках, повідомляє джерело "ОстроВа" 28 січня.

"У наш будинок заселились росіяни, й нам повідомили, що вони на днях підключили Інтернет", – каже джерело "ОстроВа" – мешканка села Йовсуг Старобільського (до адмінреформи Біловодського) району, яка виїхала з села.

Як кажуть місцеві мешканці, у північних районах Луганщини наразі з’явилась можливість підключити Інтернет, але він настільки дорогий, що пересічний місцевий мешканець його навряд чи спроможний оплатити.

"Аби підключити супутниковий Інтернет на окупованій Луганщині, вам доведеться заплатити 30 тисяч рублів", – написав Телеграм-канал "СхідUA" 26 січня.

Уточнюється, що на цій території діє курс гривні "один до одного", тобто за тамтешнім курсом це 30 тисяч гривень. А за даними центробанка РФ це 15809,04 грн станом на 28 січня. У той же час підключення Інтернету у Кіровоградській області, до прикладу, обійдеться у суму порядку 500 грн.

"І це лише за підключення. Обслуговування чи, як його називають, "місячний тариф на 50 ГБ", вам обійдеться у 6 тисяч рублів, – пише Телеграм-канал "СхідUA" про Інтернет на ново окупованій Луганщині. – Сама швидкість такого Інтернету жахлива. Як повідомляють наші джерела, більш-менш користуватися ним можна лише пізно увечері або вночі. Якщо ж використали свої 50 ГБ, то за підключення додаткових ГБ треба буде викласти ще не одну тисячу рублів".

Відповідно, за словами джерела "ОстроВа", Інтернет у цих районах області підключають лише окупанти, які заселились у будинки місцевих мешканців.

Раніше повідомлялось, що колишній "заступник міністра енергетики ЛНР", який "передав" окупантам вугільну галузь Луганщини, отримав підозру.

Статті

Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Країна
26.04.2024
10:51

Український метал: здається, є надія

"Виробничі результати за підсумками року могли бути вищими, якби імпортна продукція з Китаю не заходила у великих обсягах на вітчизняний ринок, особливо коли в Україні виробляються аналоги".
Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Всі статті