Інтернет на новоокупованій території Луганщині доступний лише рашистам, які заселились у віджаті будинки

У тих районах Луганської області, які окуповані після 24 лютого 2022 року і де немає зв’язку з регіонами, підконтрольними Уряду України, з’явилась можливість підключити Інтернет. Але він настільки дорогий, що його підключають лише рашисти, які оселились у віджатих будинках, повідомляє джерело "ОстроВа" 28 січня.

"У наш будинок заселились росіяни, й нам повідомили, що вони на днях підключили Інтернет", – каже джерело "ОстроВа" – мешканка села Йовсуг Старобільського (до адмінреформи Біловодського) району, яка виїхала з села.

Як кажуть місцеві мешканці, у північних районах Луганщини наразі з’явилась можливість підключити Інтернет, але він настільки дорогий, що пересічний місцевий мешканець його навряд чи спроможний оплатити.

"Аби підключити супутниковий Інтернет на окупованій Луганщині, вам доведеться заплатити 30 тисяч рублів", – написав Телеграм-канал "СхідUA" 26 січня.

Уточнюється, що на цій території діє курс гривні "один до одного", тобто за тамтешнім курсом це 30 тисяч гривень. А за даними центробанка РФ це 15809,04 грн станом на 28 січня. У той же час підключення Інтернету у Кіровоградській області, до прикладу, обійдеться у суму порядку 500 грн.

"І це лише за підключення. Обслуговування чи, як його називають, "місячний тариф на 50 ГБ", вам обійдеться у 6 тисяч рублів, – пише Телеграм-канал "СхідUA" про Інтернет на ново окупованій Луганщині. – Сама швидкість такого Інтернету жахлива. Як повідомляють наші джерела, більш-менш користуватися ним можна лише пізно увечері або вночі. Якщо ж використали свої 50 ГБ, то за підключення додаткових ГБ треба буде викласти ще не одну тисячу рублів".

Відповідно, за словами джерела "ОстроВа", Інтернет у цих районах області підключають лише окупанти, які заселились у будинки місцевих мешканців.

Раніше повідомлялось, що колишній "заступник міністра енергетики ЛНР", який "передав" окупантам вугільну галузь Луганщини, отримав підозру.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті