Інтернет на новоокупованій території Луганщині доступний лише рашистам, які заселились у віджаті будинки

У тих районах Луганської області, які окуповані після 24 лютого 2022 року і де немає зв’язку з регіонами, підконтрольними Уряду України, з’явилась можливість підключити Інтернет. Але він настільки дорогий, що його підключають лише рашисти, які оселились у віджатих будинках, повідомляє джерело "ОстроВа" 28 січня.

"У наш будинок заселились росіяни, й нам повідомили, що вони на днях підключили Інтернет", – каже джерело "ОстроВа" – мешканка села Йовсуг Старобільського (до адмінреформи Біловодського) району, яка виїхала з села.

Як кажуть місцеві мешканці, у північних районах Луганщини наразі з’явилась можливість підключити Інтернет, але він настільки дорогий, що пересічний місцевий мешканець його навряд чи спроможний оплатити.

"Аби підключити супутниковий Інтернет на окупованій Луганщині, вам доведеться заплатити 30 тисяч рублів", – написав Телеграм-канал "СхідUA" 26 січня.

Уточнюється, що на цій території діє курс гривні "один до одного", тобто за тамтешнім курсом це 30 тисяч гривень. А за даними центробанка РФ це 15809,04 грн станом на 28 січня. У той же час підключення Інтернету у Кіровоградській області, до прикладу, обійдеться у суму порядку 500 грн.

"І це лише за підключення. Обслуговування чи, як його називають, "місячний тариф на 50 ГБ", вам обійдеться у 6 тисяч рублів, – пише Телеграм-канал "СхідUA" про Інтернет на ново окупованій Луганщині. – Сама швидкість такого Інтернету жахлива. Як повідомляють наші джерела, більш-менш користуватися ним можна лише пізно увечері або вночі. Якщо ж використали свої 50 ГБ, то за підключення додаткових ГБ треба буде викласти ще не одну тисячу рублів".

Відповідно, за словами джерела "ОстроВа", Інтернет у цих районах області підключають лише окупанти, які заселились у будинки місцевих мешканців.

Раніше повідомлялось, що колишній "заступник міністра енергетики ЛНР", який "передав" окупантам вугільну галузь Луганщини, отримав підозру.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті