Херсонщина отримала від Швейцарії мобільні ЦНАПи

Швейцарія передала спецавтівки і техніку для надання адміністративних послуг мешканцям семи громад Херсонської області, інфраструктура яких зазнала значних руйнувань. Про це повідомляє Херсонська ОВА у своєму телеграм каналі 4 грудня.

"Відтепер до мешканців 7 громад правобережжя приїздитимуть працівники ЦНАП. І люди зможуть скористатися десятками сервісів" , - зазначається у повідомленні.

У ОВА додали, що машини оснащені необхідною офісною технікою та джерелами безперебійного живлення

Також у ОВА підкреслили, що це вкрай актуальна допомога, оскільки не у всіх людей є можливість їздити до сусіднього села чи райцентру для того, щоб відновити втрачені документи, отримати витяги чи довідки, оформити паспорт та отримати інші адмінпослуги.

Як повідомлялось раніше, в Україні для дітей працюватимуть мобільні класи безпеки.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті