В Україні для дітей працюватимуть мобільні класи безпеки

Відсьогодні у Києві та ще 10 областях запрацював спільний проєкт Нацполіції та ДСНС за підтримки ЮНІСЕФ, який має на меті донести до дітей у доступній формі правила безпечної поведінки під час війни. Про це повідомляє канал Національної поліції України у Телеграм 9 жовтня.

“У спеціально обладнаних пересувних класах діти матимуть можливість якісно вивчати мінну, пожежну безпеку, надання домедичної допомоги, правила дорожнього руху, кібербезпеку тощо”, - зазначається у повідомленні.

Проєкт стартував у Києві та ще десяти областях України.

За інформацією Нацполіції, мобільні класи безпеки створені, аби навіть у найвіддаленіших куточках держави можна було проводити роз’яснювальну роботу з дітьми та застерегти їх від небезпек.  

“Особливої актуальності така ініціатива набула на деокупованих територіях та у прифронтових областях”, - додали у поліції.

Як повідомлялось раніше, на Київщині збудували бомбосховище у вигляді будиночку гобітів.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті