В Україні для дітей працюватимуть мобільні класи безпеки

Відсьогодні у Києві та ще 10 областях запрацював спільний проєкт Нацполіції та ДСНС за підтримки ЮНІСЕФ, який має на меті донести до дітей у доступній формі правила безпечної поведінки під час війни. Про це повідомляє канал Національної поліції України у Телеграм 9 жовтня.

“У спеціально обладнаних пересувних класах діти матимуть можливість якісно вивчати мінну, пожежну безпеку, надання домедичної допомоги, правила дорожнього руху, кібербезпеку тощо”, - зазначається у повідомленні.

Проєкт стартував у Києві та ще десяти областях України.

За інформацією Нацполіції, мобільні класи безпеки створені, аби навіть у найвіддаленіших куточках держави можна було проводити роз’яснювальну роботу з дітьми та застерегти їх від небезпек.  

“Особливої актуальності така ініціатива набула на деокупованих територіях та у прифронтових областях”, - додали у поліції.

Як повідомлялось раніше, на Київщині збудували бомбосховище у вигляді будиночку гобітів.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті