"Хана". Медведєв лякає США новими терактами із застосуванням атомної чи біологічної зброї

Заступник голови Ради Безпеки РФ Дмитро Медведєв лякає США новими терактами із застосуванням атомною чи біологічною зброї. Про це він написав у Telegram.

"Не хочу накликати, але вони (США, - ред.) дочекаються, що в якийсь момент терористи знову здійснять атаку у стилі 11/09/2001, але з атомною чи біологічною складовою", - написав він.

Крім того, за його словами, можуть здати нерви у когось із керівників ядерних країн, і він ухвалить емоційне рішення про використання зброї масового знищення.

"Тим більше, що ядерний клуб постійно розширюється і значна його частина жодними зобов'язаннями не пов'язана. І тоді все. Хана", - додав екс-президент РФ.

Як повідомлялося раніше, заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв 2 вересня у своєму Телеграм-каналі виступив із новою порцією брудних образ на адресу глав низки країн Заходу.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті