Медведєв виступив із новою порцією образ на адресу "начальників західних країн" 

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв 2 вересня у своєму Телеграм-каналі виступив із новою порцією брудних образ на адресу глав низки країн Заходу.

"Ватажки бандерівської "України" все частіше говорять про необхідність "притягнення до відповідальності всіх росіян" (зрозуміло, що під "росіянами" вони розуміють все населення нашої країни незалежно від національності). Десь таке вже було, а? Бандероукраїну підтримують майже всі начальники західних країн. Тому Байден, Трюдо, Сунак, Шольц, Макрон, Мелоні, а також керівники наймерзеннішої Польщі, скандинавських країн, які оскотинилися, мілітаристської Японії, сумчастих тварин з Австралії та Нової Зеландії та інших чумних бліх на кшталт Прибалтики - прямі та явні пособники нацистів. І ставлення до них потрібно будувати як до керівників країн нацистської коаліції", - проголосив заступник путіна.

"А не вдаватися до солодких мрій, як ми колись помиримося і заживемо великою поліаморною сім'єю з небінарними гендерами", - додав він.

Як повідомлялося, Медведєв не засуджує бажання закінчити війну, але мріє, як "ворог приповзе на колінах".

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті