"Хана". Медведєв лякає США новими терактами із застосуванням атомної чи біологічної зброї

Заступник голови Ради Безпеки РФ Дмитро Медведєв лякає США новими терактами із застосуванням атомною чи біологічною зброї. Про це він написав у Telegram.

"Не хочу накликати, але вони (США, - ред.) дочекаються, що в якийсь момент терористи знову здійснять атаку у стилі 11/09/2001, але з атомною чи біологічною складовою", - написав він.

Крім того, за його словами, можуть здати нерви у когось із керівників ядерних країн, і він ухвалить емоційне рішення про використання зброї масового знищення.

"Тим більше, що ядерний клуб постійно розширюється і значна його частина жодними зобов'язаннями не пов'язана. І тоді все. Хана", - додав екс-президент РФ.

Як повідомлялося раніше, заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв 2 вересня у своєму Телеграм-каналі виступив із новою порцією брудних образ на адресу глав низки країн Заходу.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті