Гуменюк розповіла про логістику ворога з Криму після пошкодження Чонгарського мосту

Російські окупанти мають серйозні проблемами з транспортними маршрутами, які з’єднують Криму із окупованими територіями материкової України, адже більшість мостів, які вони використовували, пошкоджені, й ними неможливо перевозити важку техніку й озброєння. Про це розповіла начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталя Гуменюк 4 вересня, - пише Телеграм-канал Media Center Ukraine.

"Ушкодження, які їм завдані, навіть якщо "підлатані", не відповідають повністю пропускній спроможності. Зокрема, що стосується важкої техніки, озброєння і перевезення боєприпасів. Але в більшості випадків, все ж таки, використовується траса М-17", – сказала Гуменюк.

Зазначається, що исновні мости, які зазнали пошкоджень і є ключовими для російських транспортно-логістичних маршрутів, не можуть бути відновлені до повної потужності. Тому окупанти змушені користуватися у багатьох ситуаціях трасою М-17, яка проходить суходолом через Армянськ.

Щодо траси М-18, яка пролягає через Чонгарський міст, то ворог може ним користуватися лише для перевезення особового складу, адже важкі вантажі переправа не витримає.

Щодо Кримського мосту Гуменюк зауважила, що час від часу через нього відбуваються залізничні перевезення, а автодорожні – надзвичайно ускладнені.

Раніше в ОК "Південь" заявили, що Кримський міст "поставили на провітрювання".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті