Гуменюк розповіла про логістику ворога з Криму після пошкодження Чонгарського мосту

Російські окупанти мають серйозні проблемами з транспортними маршрутами, які з’єднують Криму із окупованими територіями материкової України, адже більшість мостів, які вони використовували, пошкоджені, й ними неможливо перевозити важку техніку й озброєння. Про це розповіла начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталя Гуменюк 4 вересня, - пише Телеграм-канал Media Center Ukraine.

"Ушкодження, які їм завдані, навіть якщо "підлатані", не відповідають повністю пропускній спроможності. Зокрема, що стосується важкої техніки, озброєння і перевезення боєприпасів. Але в більшості випадків, все ж таки, використовується траса М-17", – сказала Гуменюк.

Зазначається, що исновні мости, які зазнали пошкоджень і є ключовими для російських транспортно-логістичних маршрутів, не можуть бути відновлені до повної потужності. Тому окупанти змушені користуватися у багатьох ситуаціях трасою М-17, яка проходить суходолом через Армянськ.

Щодо траси М-18, яка пролягає через Чонгарський міст, то ворог може ним користуватися лише для перевезення особового складу, адже важкі вантажі переправа не витримає.

Щодо Кримського мосту Гуменюк зауважила, що час від часу через нього відбуваються залізничні перевезення, а автодорожні – надзвичайно ускладнені.

Раніше в ОК "Південь" заявили, що Кримський міст "поставили на провітрювання".

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті