Держсекретар США Блінкен розповів, чому россію не визнають спонсором терроризму

Державний секретар США Ентоні Блінкен під час прес-конференції у четвер розповів, чому не підтримує рішення про надання росії статусу країни-спонсору тероризму. Слова чиновника наводить видання New York Times.

"Витрати, які нав’язані росії нами та іншими країнами, абсолютно відповідають наслідкам, які настануть, якщо ми затвердимо визначення держави-спонсора тероризму. Отже, практичні наслідки того, що ми робимо, однакові", - сказав Блінкен.

Американські журналісти при цьому відзначають, що Блінкен волів би зберегти дипломатичні відносини із росією, не дивлячись на війну в Україні. В рамках цієї концепції держсекретар США у четвер провів телефону розмову із головою російського МЗС Сергієм Лавровим. Розмова стосувалася обміну полоненими, але до результатів сторони не дійшли.

Як повідомлялося раніше, Сенат США ухвалив резолюцію до Госдепу із проханням визнати росію державою-спонсором тероризму

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті