Головний конкурент Трампа на кандидатство у президенти США Десантіс назвав путіна воєнним злочинцем

Імовірний кандидат у президенти США від республіканців, губернатор Флориди Рон Десантіс змінив свою риторику щодо ситуації в Україні, назвавши путіна воєнним злочинцем, якого необхідного притягнути до відповідальності. Про це Десантіс сказав в ефірі телеканалі Fox Nation, повідомляє The New York Post.

"Тепер Десантіс стверджує, що Росія зробила помилку, коли вдерлася в Україну, а також захопила Крим у 2014 році, і вона не зможе перемогти у війні", - зазначає видання.

Десантіс також розкритикував російського диктатора путіна, назвавши його "невдахою з автозаправної станції з купою ядерної зброї". 

Відзначимо, ще минулого тижня Рон Десантіс дав письмову відповідь ведучому Fox News Такеру Карлсону. Він, зокрема, зазначив, що заглиблення в "територіальну суперечку" між Україною і росією не відповідає "життєво важливим національним інтересам" США.

Це твердження різко розкритикували високопоставлені республіканці, в тому числі сенатори Ліндсі Грем і Марко Рубіо.

У новому інтерв’ю Десантіс визнав, що раніше неправильно характеризував ситуацію в Україні. 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті