Республіканці США засудили флоридського губернатора та заявили про підтримку України

Представники Республіканської партії США не підтримують позицію губернатора Флориди Рона Десантіса щодо війни в Україні. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву колишнього віцепрезидента США Майка Пенса, яку приводить CNN.

Пенс і губернатор Нью-Гемпшира Кріс Сунуну не підтримали позицію Десантіса, який назвав вторгнення в Україну "територіальною суперечкою" та яке не становить "життєво важливого" національного інтересу для США.

Пенс повторив, що війна в Україні - це не "територіальна суперечка", це вторгнення росії.

"Ми повинні підтримати наших союзників у всьому світі, щоб боротися з агресивними та небезпечними режимами, які загрожують свободі, де б вони не знаходилися", - заявив Сунуну.

Також губернатор Нью-Гемпшира сказав, що ціна, яку Сполучені Штати платять сьогодні в Україні, набагато менша за ту ціну, з якою можна зіткнутися, якщо російський диктатор путін продовжить свій "марш на Захід", і це загрожуватиме суверенітету та безпеці НАТО.

Пенс та Сунуну також стверджували, що підтримка України надсилає Китаю чіткий сигнал.

"Коли ми думаємо про нашу найбільшу і важливу стратегічну проблему, якою є Китай, найкращий спосіб надіслати сигнал Китаю про його військові амбіції - це побачити, як вільний світ рішуче виступає за суверенітет народу України", - додав Пенс.

Як повідомлялося, радник Державного департаменту Дерек Чоллет заявив, що підтримка України з боку США залишиться непохитною, навіть якщо зміниться президент. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
14.09.2025
18:00

Деформація свідомості та стирання пам'яті в режимі онлайн. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу продемонстрували майстер-клас зомбування своїх читачів і глядачів. Вони примудрилися в найкоротший час зачистити всі більш-менш близькі до правди повідомлення про комбінований удар ЗСУ 8 вересня по військовій...
Світ
10.09.2025
11:10

«Ніхто, крім нашого солдата, не наближає мир у нашому розумінні». Російські ЗМІ про Україну

"Російська зона – це Новоросія і Київ, західна зона – області, які відійдуть Угорщині та Польщі, і, нарешті, демілітаризована зона – це Україна. Від Житомира до Рівного".
Луганськ
09.09.2025
11:39

Щоденник матері 18-річного добровольця: Розбаланс між офіційними новинами й реаліями травмує

Його відпускають на ВЛК за місцем реєстрації на два дні. Відпускає людина під свій ризик, бо можна ж отримати чергового СЗЧ. А на ВЛК призначають прийом ключового лікаря на дату ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ!
Всі статті