Глави Франції та Китаю проведуть ще й неофіційні перемовини - The Guardian

Очікується, що президент Франції Емманюель Макрон та лідер Китаю Сі Цзіньпін проведуть сьогодні, 7 квітня, додаткові неформальні переговори. Про це повідомляє The Guardian, - пише Цензор.НЕТ.

З посиланням на китайські державні ЗМІ зазначається, що переговори відбудуться в Гуанчжоу.

Наразі інші подробиці переговорів двох лідерів не розкриваються.

Як повідомлялося, президент Франції Емманюель Макрон розраховує на главу КНР Сі Цзіньпіна, щоб «образумити Росію».

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
07.09.2025
14:14

Намальований "герой" Олександр Захарченко і Пушилін, який роздає порожні обіцянки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулої неділі на окупованому Донбасі під пильною увагою місцевих ЗМІ відзначали День Донецька, День Шахтаря та імітували всенародну скорботу з приводу річниці ліквідації ватажка «ДНР» Олександра Захарченка
Країна
05.09.2025
09:28

"Каламутна тема". Луганський щоденник

І ще є фішка – віддавати картки з українськими пенсіями дітям. Їм складніше на новому місці. Їм там вставати на ноги. А комунальні за їхніми квартирами сплачують батьки зі своєї місцевої пенсії.
Світ
04.09.2025
10:00

«Основним завданням цієї осені стане остаточне звільнення ДНР». Російські ЗМІ про Україну

«Росія відкидає присутність сил НАТО, озброєння України, відновлення чисельності ЗСУ та інтеграцію Києва в євроатлантичні структури... Без цього говорити про зустріч Путіна і Зеленського безглуздо».
Всі статті