Глави Франції та Китаю проведуть ще й неофіційні перемовини - The Guardian

Очікується, що президент Франції Емманюель Макрон та лідер Китаю Сі Цзіньпін проведуть сьогодні, 7 квітня, додаткові неформальні переговори. Про це повідомляє The Guardian, - пише Цензор.НЕТ.

З посиланням на китайські державні ЗМІ зазначається, що переговори відбудуться в Гуанчжоу.

Наразі інші подробиці переговорів двох лідерів не розкриваються.

Як повідомлялося, президент Франції Емманюель Макрон розраховує на главу КНР Сі Цзіньпіна, щоб «образумити Росію».

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
09.09.2025
11:39

Щоденник матері 18-річного добровольця: Розбаланс між офіційними новинами й реаліями травмує

Його відпускають на ВЛК за місцем реєстрації на два дні. Відпускає людина під свій ризик, бо можна ж отримати чергового СЗЧ. А на ВЛК призначають прийом ключового лікаря на дату ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ!
Донбас
07.09.2025
14:14

Намальований "герой" Олександр Захарченко і Пушилін, який роздає порожні обіцянки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулої неділі на окупованому Донбасі під пильною увагою місцевих ЗМІ відзначали День Донецька, День Шахтаря та імітували всенародну скорботу з приводу річниці ліквідації ватажка «ДНР» Олександра Захарченка
Країна
05.09.2025
09:28

"Каламутна тема". Луганський щоденник

І ще є фішка – віддавати картки з українськими пенсіями дітям. Їм складніше на новому місці. Їм там вставати на ноги. А комунальні за їхніми квартирами сплачують батьки зі своєї місцевої пенсії.
Всі статті