Глава Військового комітету НАТО: Країни повинні самі ухвалювати рішення про постачання Україні танків

Німеччина та інші країни, які підтримують Україну в її боротьбі з російським вторгненням, повинні індивідуально приймати рішення щодо постачання Києву танків. Про це заявив 20 січня голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер, - повідомляє "Голос Америки".

У повідомленні нагадується, що раніше в п'ятницю на зустрічі західних союзників на авіабазі США Рамштайн у Німеччині не вдалося досягти угоди про постачання німецьких танків «Леопард-2» до України, проте міністр оборони Польщі висловив оптимізм щодо того, що ці зусилля будуть мати успіх.

"Це суверенне рішення суверенної держави, якою є Німеччина", - заявив голландець Роб Бауер, виступаючи на прес-конференції в Лісабоні.

Він додав, що також важливо обговорити постачання інших озброєнь, які запросили Україна.

«Передача [озброєнь] зараз коштує грошей, але ціна для всіх нас буде набагато вищою, якщо Росія виграє війну в Україні. Нам потрібно серйозно подивитися на те, що Україна вимагає, і якщо можливо, дати їм те, що вони просять», - сказав він, додавши, що це потрібно зробити своєчасно.

Бауер також повідомив журналістам, що війна йде не дуже добре для Москви, оскільки «жодної з їхніх стратегічних цілей поки що не було досягнуто».

Як повідомлялося, Президент Зеленський зазначив, що "не все можна публічно оголошувати, про що ведуться розмови у форматі "Рамштайну".

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті