Шольц підтримав ідею дозволити Україні застосовувати західну зброю для ударів по території РФ - Politico

Канцлер Німеччини Олаф Шольц підтримав ідею дозволити Україні застосовувати західну зброю для ударів по території РФ. Про це з посиланням на власне обізнане джерело пише американське видання Politico 29 травня.

"Берлін навшпиньки дозволяє Україні вдарити по Росії німецькою зброєю. Офіс канцлера Олафа Шольца тепер заявляє, що Україна може вдарити "по території агресора". Уряд Німеччини обережно відмовляється від своїх застережень щодо дозволу Україні вражати військові об'єкти на території Росії за допомогою пожертвуваної зброї", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що у вівторок, 28 травня канцлер Олаф Шольц заявив, що Україна може використовувати зброю, поставлену Німеччиною, "в рамках міжнародного права", що дозволить використовувати її проти такого агресора, як росія, у тому числі на території росії.

"Це було не так однозначно, як інші країни говорили на цю тему", - підкреслює Politico.

Раніше повідомлялось, що до країн, які дають Україні дозвіл на удари своєю зброєю по території РФ, додалась одинадцята держава - Канада

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті