"У Канади немає жодних умов": Жолі заявила, що Оттава дає згоду на удари України по території РФ своєю зброєю

До країн, які дають Україні дозвіл на удари своєю зброєю по території РФ, додалась одинадцята держава - Канада. Про це повідомила очільниця МЗС Канади Мелані Жолі на пресконференції 29 травня.

"Чому? Тому що Росія не має "червоних ліній", і тому ми маємо бути впевнені, що, коли йдеться про захист України, ми готові допомогти їм і показати, що, попри те, що відбувається, ми на їхньому боці. І в Канаді немає жодних умов для постачань зброї в Україну, і тому ми продовжуватимемо працювати з українськими збройними силами", - сказала міністерка.

Як уточнюють ЗМІ, це дозвіл вже від одинадцятої держави, який отримала Україна для ударів по території ворога.

Жолі зазначила, що вважає це питання дуже важливим і обговорила його з міністром закордонних справ Швеції Тобіасом Більстремом.

"Після цього ми вирушаємо в НАТО і, безумовно, будемо обговорювати цю тему", - заявила Жолі й зазначила, що "...Канада вважає, що в цьому питанні потрібно орієнтуватися на перспективу".

Раніше повідомлялось, що прем'єр-міністерка Італії відповіла на заклик дозволити Україні бити по території РФ зброєю НАТО: "Не знаю, чому Столтенберг таке говорить"

Раніше також повідомлялось, що Зеленського попросили не вимагати від НАТО "неможливого" й не звертатися з питанням членства України цьогоріч.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті